Tvorba vizitek

Přemýšlíte jak nejrychleji předat kontakt? Nechte si vyrobit stylové a elegantní vizitky přesně podle Vašich představ.
Vizitka je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se představit potenciálnímu klientovi. Svěřte se do našich rukou a nechte si vytvořit vizitky na míru.

Máte zájem o vizitku?Návrh vizitek

Vizitka představuje rychlý a snadno zapamatovatelný způsob, jak někomu předat svůj osobní či firemní kontakt. Pokud si chcete nechat vizitky zhotovit přesně na míru, musíte si předem rozmyslet, co chcete, aby taková vizitka vlastně obsahovala.

V prvé řadě budete uvádět své kontaktní údaje. Co na vizitku uvést? Kontakt, díky kterému se spojíte nejrychleji. Adresa, logo firmy, telefonní číslo, emailová adresa, případně i webové stránky Vaší firmy. Jinak je dostačující, když jsou na vizitce jen stručné informace. Jméno by mělo být největší a pokud možno uprostřed vizitky, spodní část zabere kontakt.


Postup tvorby vizitky

  1. Napíšete poptávku na email, kde nám popíšete co nejvíce informací o vizitce, kterou si představujete, na co má sloužit a pod.
  2. My začneme s pracemi, případně od Vás ještě vyzjistíme více informací.
  3. Max do 3 dnů dostanete několik návrhů vizitek, z kterých si vyberete nějaký finální nebo se k tomu finálnímu s několika revizemi dopracujeme.
  4. Pokud si nevyberete žádný, samozřejmě jsme schopni se vydat cestou jinou a vytvořit jiné návrhy.
  5. Pokud máte finální vizitku a již další práce od nás nepotřebujete, fakturujeme Vám se 14 denní splatností.

© 2018 BezvaDesign.cz. Všechna práva vyhrazena.