Výroba webových bannerů

Chcete využít bannerovou reklamu, abyste mohli efektivně inzerovat na internetu? S naší společností vás uvidí každý! Potřebujete banner pro jakoukoliv situaci, jejímž cílem je představit vaši společnost, produkt či službu a vyvolat u potenciálních zákazníků poptávku? Nechte si vytvořit unikátní a zcela originální bannery na míru. Vy nás oslovíte se svou myšlenkou a my jí pro vás zrealizujeme.

Máte zájem o banner?


  • Webové bannery pro elektrokola
  • Bannery pro Daydream
  • Webové bannery pro Daydream
  • Bannery pro eshop TEXPO

Reklamní banner

Nabízíme dlouholetou praxi, individuální řešení, precizní provedení a jedinečný design. Máme pro vás vytvořit banner v podobě statického JPG, animovaný banner ve formátu GIF nebo snad flash bannery? Postaráme se o to, aby byl váš banner propracovaný, zajímavý, interaktivní a každého návštěvníka ihned zaujal i motivoval k okamžitému kliknutí.


Postup tvorby banneru

  1. Napíšete poptávku na email, kde nám popíšete co nejvíce informací o banneru, které si představujete, na co má sloužit a pod.
  2. My od Vás vyzjistíme případně více informací a začneme s pracemi.
  3. Max do 3 dnů dostanete několik návrhů bannerů, z kterých si vyberete nějaký finální nebo se k tomu finálnímu s několika revizemi dopracujeme.
  4. Pokud si nevyberete žádný, samozřejmě jsme schopni se vydat cestou jinou a vytvořit jiné návrhy.
  5. Pokud máte finální banner a již další práce od nás nepotřebujete, fakturujeme Vám se 14 denní splatností.

© 2018 BezvaDesign.cz. Všechna práva vyhrazena.