bezvadesign.cz

Tmavě modrá dřevěná komoda Woodman Camden s březovou podnoží 175 x 45 cm

Tento levný kus Tmavě modrá dřevěná komoda Woodman Camden od dodavatele s dlouholetou historií Woodman jde koupit v aktuální nabídce za akční cenu! Ceny již od 14 990 Kč. EAN: 254215038382
Tmavě modrá dřevěná komoda
Ověřit dostupnost »
Značka: Woodman
14 990
Popis produktu

Dřevěná tmavě modrá komoda Camden od značky Woodman na první pohled zaujme nejen barevným provedením, ale také svým vzorovaným designem, který podtrhne celkový vzhled komody. Je vyrobena z dřevovláknité desky potažené dubovou dýhou posazená na podnoži z masivního černě lakovaného březového dřevaAtraktivní prvek navíc dodává této komodě také černý inkoustový dekorativní potisk, díky kterému se stane originálním kouskem ve vašem interiéru. Díky 3 výškově nastavitelným policím, má tato komoda dostatečný úložný prostor pro váš inventář. Camden bude perfektním doplňkem pro interiéry s asijskými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.