bezvadesign.cz

Tmavě hnědo šedý porcelánový dezertní talíř MENU NEW NORM 13,5 cm

Tento akční a ve slevě kousek Tmavě hnědo šedý porcelánový dezertní talíř MENU NEW NORM 13,5 od společnosti s úžasnou pověstí Menu je k získání právě za výborné peníze. Nabídka od 475 Kč. EAN: 5709262001873
Tmavě hnědo šedý porcelánový
Ověřit dostupnost »
Značka: Menu
475
Popis produktu

V roce 2010 prémiová značka MENU a designéři z firmy Norm Architects spojili síly s restaurací Höst v Kodani a vytvořili originální řadu nádobí NEW NORM, která je svým designem specifická pro severský styl. Norm Architects vytvořili tuto sérii pro hluboký obdiv jednoho z nejvýznamnějších dánských malířů Vilhelma Hammershoie. Nádobí z řady New Norm je izostaticky lisováno, aby produkovalo kvalitu a spolehlivost na úrovni restauračního nádobí. Díky ruční práci může docházet k mírným barevným odchylkám, které ale nádobí dodají originální vzhled. Talíře jsou vyrobené z glazovaného porcelánu, což jim dodá efektivní prvek. Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady New Norm. 

Pozn.: Nádobí je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Vzhledem k ručně vyráběné povaze tohoto produktu lze očekávat určité barevné variace.