bezvadesign.cz

Světle šedá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 cm se zlatou podnoží

Oblíbený produkt Světle šedá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE od výrobce s mnohaletou tradicí Micadoni k dostání aktuálně na našich stránkách za super peníze! Akční cena již od 31 547 Kč. EAN: 5903614049869
Světle šedá sametová trojmístná pohovka
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
31 547
Popis produktu

Prostorná trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v šedém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Zlatě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.