bezvadesign.cz

Set dvou tmavě hnědo šedých porcelánových hluboký talířů MENU NEW NORM 20,7 cm

Tento velmi oblíbený výrobek Set dvou tmavě hnědo šedých porcelánových hluboký talířů MENU NEW NORM 20,7 od skvělé a známé značky Menu máte možnost najít zde za nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 379 Kč. EAN: 5709262073573
Set dvou tmavě hnědo šedých porcelánových hluboký talířů
Ověřit dostupnost »
Značka: Menu
2 379
Popis produktu

V roce 2010 prémiová značka MENU a designéři z firmy Norm Architects spojili síly s restaurací Höst v Kodani a vytvořili originální řadu nádobí NEW NORM, která je svým designem specifická pro severský styl. Norm Architects vytvořili tuto sérii pro hluboký obdiv jednoho z nejvýznamnějších dánských malířů Vilhelma Hammershoie. Nádobí z řady New Norm je izostaticky lisováno, aby produkovalo kvalitu a spolehlivost na úrovni restauračního nádobí. Díky ruční práci může docházet k mírným barevným odchylkám, které ale nádobí dodají originální vzhled. Talíře jsou vyrobené z glazovaného porcelánu, což jim dodá efektivní prvek. Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady New Norm. 

Pozn.: Nádobí je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Vzhledem k ručně vyráběné povaze tohoto produktu lze očekávat určité barevné variace.