bezvadesign.cz

Set devíti ořechových modulárních polic Kave Home Litto

Tento kvalitní a žádaný produkt Set devíti ořechových modulárních polic od kvalitního výrobce Kave Home máte možnost koupit na našich stránkách za parádní cenu. Nyní nakoupíte za 62 781 Kč.
EAN: 8433840846880
Set devíti ořechových modulárních polic
Ověřit dostupnost »
Značka: Kave Home
62 781
Popis produktu

Sestavit úložný policový systém podle vlastních potřeb nebylo nikdy jednodušší! Série produktů Litto od španělské značky Kave Home obsahuje modulární police, které jednoduše seskládáte a vytvoříte tak stylové místo pro uskladnění knížek, dekorací i nejrůznějších trofejí a ocenění. Součástí každého produktu jsou komponenty k upevnění ke zdi i k dalším policovým dílům, takže police budou vždy bezpečně na svém místě. Celá série je dostupná ve dvou provedeních – v ořechové dýze i v přírodně zbarvené dubové dýze. Police se skvěle hodí do minimalistických i scandi interiérů, využití najdou v každé místnosti. Dostupné jsou ve velikostech S, M a L a také v různých setech. V tomto setu najdete police velikosti S, M a L a to vždy po 3 kusech. Pokud police seskládáte dle hlavní produktové fotky, získáte rozměr 76 x 168 cm, poskládání polic je však možné různými způsoby.

Pozn.: Přídavnou podnož v podobě pěti plastových samolepicích nožiček je potřeba umístit pod každou modulární polici, která bude umístěna ve spodní části modulární sestavy. Podnož není součástí balení.