bezvadesign.cz

Oranžový kovový skládací stůl Fermob Bistro Ø 117 cm

Tento diskontní produkt Oranžový kovový skládací stůl Fermob Bistro od populárního výrobce Fermob snadno seženete v naší online nabídce extra se slevou. V akci od 8 345 Kč.
EAN: FB-0237-45
Oranžový kovový skládací stůl Fermob Bistro
Ověřit dostupnost »
Značka: Fermob
8 345
Popis produktu

Celokovový stůl Bistro je inspirován stoly, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí tohoto stolu neztratilo nic ze své předešlé slávy ani funkčnosti. Naopak, model, který představuje společnost Fermob, získal na vynalézavosti a veselosti. Stoly Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Interiérové foto je pouze ilustrační. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.