bezvadesign.cz

Královsky modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 cm se zlatou podnoží

Výjimečný a žádaný produkt Královsky modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 cm se zlatou od známé společnosti Micadoni máte možnost získat zde teď za skvělou cenu! Výhodně za skvělou cenu 31 547 Kč. EAN: 5903614049838
Královsky modrá sametová trojmístná
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
31 547
Popis produktu

Prostorná trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí  k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v modrém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Zlatě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.