bezvadesign.cz

Koňakově hnědá kožená podnožka MENU BRASILIA s tmavou dubovou podnoží

Tento velmi žádaný produkt Koňakově hnědá kožená podnožka MENU BRASILIA od přední značky Menu lze koupit v naší nabídce opravdu výhodně! Stojí teď u nás 31 405 Kč. EAN: 5709262086573
Koňakově hnědá kožená podnožka MENU BRASILIA s
Ověřit dostupnost »
Značka: Menu
31 405
Popis produktu

Skandinávská estetika designu 2. poloviny minulého století a moderní brazilský styl se setkali při vytváření jedinečného vzhledu podnožky MENU BRASILIA. Podnožku navrhli designéři z firmy Anderssen & Voll. Podnožka Brasilia nabízí díky svému robustnímu rámu z dubového dřeva v tmavě hnědém dekoru a měkkému čalounění z anilinové kůže bezkonkurenční pohodlí při sezení. Podnožka se díky odolným vlastnostem hodí také do komerčních prostor jako jsou hotelové haly, lobby či do kancelářských koutků pro jednání při kávě. Doporučujeme kombinovat s křesly z řady Brasilia.

Anilinová kůže nemá žádnou nebo jen lehkou povrchovou úpravu. Jedná se o nejkvalitnější kůži zpracovanou za použití rostlinných olejů se zachováním přirozené struktury s nestejnoměrným zabarvením. Kůže je velice silná, pružná, hebká a prodyšná. Dlouhodobým vystavením okolním povětrnostním vlivům, jako je např. sluneční svit, získá kůže punc originality v podobě patiny.